Skocz do zawartości
faszi

Klub Harman / Kardon

Recommended Posts

Dnia 15.04.2019 o 23:25, harychorzow84 napisał:

U mnie na pokładzie hk680 i lekko zmodyfikowany hd750 do tego zrobiłem  monitory na głośnikach SB Acoustic i jest miód dla moich uszu.

Z Holandii jedzie do mnie od miesięcy poszukiwany HD 760.Jestem ciekawy czy opinie o nim nie są przesadzone😊

Witam. HK 3770 posiada wejście phono. Mam zamiar uzupełnić mój zestaw o gramofon (posiadam trochę vinyli ). Jak oceniacie jakość tego preampa ? Czy może wraz z gramofonem dokupić przedwzmacniacz zewnętrzny?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Jestem również szczęśliwym posiadaczem hk970, poszukuję tunera z zestawu tu970 lub proszę o podpowiedź jaki inny będzie dobrze grał z moim wzmacniaczem. Szukam w miarę budżetowego rozwiązania. 

Niestety, ale będąc od 15 lat użytkownikiem topowych modeli sprzętu firmy Harman Kardon, mogę śmiało stwierdzić jeden smutny fakt: maja najgorsza obsługę i wsparcie swoich produktów (a w sumie to ich brak). Kiwanie klienta to ich specjalność. Teraz SONY dołącza do nich.

Hello

Szukam lasera do odtwarzacza hd 970

Czy ktoś sie wypowie czy ten z poniższego linku to rzeczywiście oryginał Sony i warto go brać?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=8457382144

Ewentulanie z impela? Piszą też że oryginał...

https://www.impelshop.com/?item=12999

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dnia 10.06.2018 o 11:53, andrzej2050 napisał:

Witam jestem posiadaczem Harman/Kardon PM655 od 3 lat lecz szukam modelu wyżej ale tylko ze stajni harmana. Dysponuje kwotą do 1000zł i proszę o porady.

Witam 

Mam do sprzedania Harman kardon pm655vxi, który gra u mnie z kolumnami canton fonum 601 

Witam, w temacie marki chciałem zapytać o kwestię pilota do starszych wzmacniaczy, mianowicie posiadam HK 6500, kupiony bez pilota. Myślałem, że nie będzie z tym problemu, teraz jednak patrzę że pilot do tego modelu to jakieś widmo. Nawet zdjęcia owego modelu z pilotem nie potrafię znaleźć. 

Możliwe zatem, żeby ten wzmacniacz nie oferował obsługi polotem?

41 minut temu, poldek napisał:

Ja mam PM 650 Vxi też nie ma pilota. Google nic nie wiedzą? 

No niezbyt - ani na temat pilota do konkretnego modelu (czy w ogóle powstał), ani na temat tego jak zaprogramować inny pilot i czy w ogóle się da

Dostałem tydzień temu od kuzyna HK3380. Po odkurzeniu w środku zaczął nawet grać na słuchawkach, choć zwiększenie głosu powoduje trzeszczenie. Na kolumnach nie gra. Kondensatory wyglądają na całe, może to końcówki mocy. Będę kombinował dalej by zostać w klubie ;)

Jeśli mi się nie uda, będę szukał czegoś do swoich monitorków.

Witam wszystkich. Planuje kupić hk-690. Czy ktoś w Szczecinie lub bliskiej okolicy posiada ten wzmacniacz?. Jeżeli to możliwe chciałbym go posłuchać. Obecnie mam Marantz pm 7000 i nie wiem czy warto się przesiąść na harmana. Może ktoś słuchał  tych wzmacniaczy i ma porównanie ?

Edytowano przez Marian76

Hk 690 jest dobrym wzmacniaczem, miałem takie dwa. Jednak trzeba pamiętać , że Harman gra dużym basem i fajnie byłoby go zestawić raczej ze "szczupłymi" kolumnami lub przynajmniej neutralnymi. 

Pomieszczenie , odległość od ścian etc mają duży wpływ na bas. Dlatego trzeba o tym pamiętać. 

Co do Marantza niestety nie znam tego urządzenia.

Napisano (edytowany)

A co mi tam...

Po pierwsze witam Zombiaków bo temat umarł jak widzę.

Mam na pokładzie budżetówki bo na takie mnie wtedy było stać:

AVR 255, HD 970 limit ed.

i nagłośnienie Dali 6 Concept 5 + 1 Magnata

Całość jak na tą półkę przystało gra w ten a nie inny sposób i co mi zrobicie  #:) 

Foty dla osłody smutnych dni

Dodam że gra to w wydzielonej części saloniku, jakoś tak 4m x 5m

20201107_002900.jpg

20201106_225901.jpg

20201106_230335.jpg

20201106_230101.jpg

20201026_185054.jpg

Edytowano przez Erd Todi