Skocz do zawartości

Denon PMA-860 a Cerwin Vega


kjablonski

Recommended Posts

Witajcie !

Posiadam wzmacniacz Denon PMA -860, miałem do niedawna kolumny Quadral Bora. Miałem bo je spaliłem, impreza, goście, alkohol, a że lubię czasem dość mocny harmider to niestety po zabawie ... Poszły niskotonowce.
Ale nie o tym mowa. Otóż jestem fanem dynamicznych, niskich brzmień. Na ogół techno, metal, w mniejszej części brzmienia wymagającego Hi-endowego zacięcia.

Chciałbym mieć spokój i brak owaw że zajadę następne kolumny. Tak więc nadchodzi moment zakupu kolumn i po wielu zastanowieniach kusi mnie zakup VE-8F CERWIN-VEGA!. Drugim wariantem są Klipsch RF-52 II. Jeśli zdecydowałbym się na Cerwiny, planuję dorzucić jakieś monitory żeby uratować środek i górę, bo wiem że w tych Cerwinach wręcz nie istnieją. Przy okazji zapytam o opinię co do wyboru.

Ale główną zagadką dla mnie jest to czy mój obecny wzmacniacz Denon PMA 860 dźwignie te cerwiny. I tu zwracam się do osób z większym pojęciem, czy jest sens dobierać te kolumny do mojego ukochanego Denona.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...