Skocz do zawartości

beyerdynamic 770/beyerdynamic 990 pro 250ohm Wzmacniacz + Asus u5


Monra

Recommended Posts

Witam serdecznie zastanawiam się nad zakupem
beyerdynamic 770/beyerdynamic 990 pro 250ohm
jeszcze nie zdecydowałem który model będę wolał ale mniejsza o większość
posiadam kartę zewnętrzną asus u5 i chciałbym z niej wyjść na wzmacniacz(amp) do słuchawek myślałem o FiiO A3 E11K (jeśli znacie coś lepszego w podobnej cenie to chętnie sprawdzę może być nie przenośne nie zależy mi na przenośności) i wiadomo do wzmacniacza wpinam słuchawki chciałbym się dowiedzieć czy to ma prawo bytu czy może coś innego mi polecicie jestem Świeżakiem w dziedzinie audio icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys dobrze poszukal znalazlbys moj temat w ktorym kolega audiowit opisuje podane modele sluchawek. Ja osobiscie kupilem beyerdynamic 990pro 250ohm. 770 roznia sie tym, ze sa zamkniete i ponoc jeszcze bardziej leca w dol pasma. Moje 990-tko uzywam z wzmacniaczem sluchawmowym/dac-kiem aune t1 mkII, w internecie jest test 990tek z tym wzmacniaczem i ten zestaw dostal tam swietna recenzje. Mi polecono 990-tki jako powiedzmy bardziej pod sluchanie w domu i ja jestem bardzo zadowolony. Co do wzmaniacza to moge podpowiedziec tylko o tym, ktorego sam mam - nie mam porownania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...