Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja chyba tez bym xboxa wybrał, chociaz mam wielki sentyment do gran turismo icon_biggrin.gif

ale na xboxa jest tez genialna forza motorsport icon_smile.gif

Moim zdaniem powinienes zastanowic sie w jakie gry najchetniej grasz bo chyba do tego przedewszystkim bedziesz uzywal konsoli potem pograc i porownac na 2 platformach (badz poczytac recenzje bo nie zawsze jest mozliwosc pogrania). Bo co Ci z tego ze na jednej konsoli bedzie np grafika ladniejsza skoro gra bedzie nudna.

Ja juz mialem tego troche i takie "kupowanie bo to jest konsola trendy" nie wychodzilo na dobre, szybko sie nudzila, bo nie bylo na nia gier takich ktore akurat mi pasowaly. Taki zakup trzeba jednak dopasowac indywidualnie pod siebie

Jesli natomiast ogolnie lubisz pogrywac to takze warto rozwazyc zakup konsoli pod wzgledem cenowym gier na dana platforme...

Chociaz dzis ceny nie sa az tak drastyczne jak kiedys... pamietam swoja pierwsza Playstation kosztowala 650 zl a pierwsza gra 230 zł przy duzo mniejszych zarobkach niz dzis są, a dzis marne 1000zł za X360 icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...