Skocz do zawartości

Jakie kolumny do Kenwooda KA-7010?


barkaxx

Recommended Posts

Witam forumowiczów!

Jestem w trakcie poszukiwania głośników do swojego zestawu audio i w związku z tym chciałbym się zwrócić do Was o pomoc.
Konfiguracja sprzętu jakiej aktualnie używam to Kenwooda KA-7010 gdzie za źródło dźwięku robi gramofon Technics SL-BL3 z wkładką EPC-P34 (MM). Dotychczas używałem jakichś kolumn ze starej Panasonicowej wieży znalezionej gdzieś w odmętach mieszkania i wstrzymywał mnie głównie brak funduszy na dalszą rozbudowę. Teraz jednak fundusze się znalazły i czas pozbyć się wąskiego gardła z mojego zestawu :D
Budżet jakim dysponuję to gdzieś 500-700 zł. Szukam sprzętu używanego bo spodziewam się, że w takim przedziale na nowe głośniki nie ma co specjalnie liczyć. Pomieszczenie odsłuchowe to pokój o wymiarach około 4x5 m, słucham głównie rocka, indie rocka i pokrewnych, trochę jazzu, swingu itp,  oczywiście w wydaniu czarnokrążkowym ;)
Przeglądałem już trochę forum, trafiłem na kolumny podstawkowe TANNOY MERCURY M1. Czy sądzicie, że będzie to dobre dopełnienie zestawu czy jednak w podanym przeze mnie budżecie znajdzie się coś lepszego?

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...