Skocz do zawartości
beznerw

Denon M38 + streaming?

Recommended Posts

Hej,

Proszę o pomoc bo się nie znam. Sprawa wygląda tak, że mam mam Denona RCD-M38 (kolumny z zestawu) i ostatnio postanowiłem dokupić do tego Google Chromecast by sobie na Denonie puszczać muzykę ze Spotify i innych serwisów. Jako, że słucham ostatnim czasem dużo na tym zestawieniu coraz bardziej mam wrażenie, że czegoś brakuje. Sam nie wiem dokładniej czego, ale brakuje mi przestrzenności dźwięku, mocy i chciałbym lepiej usłyszeć perkusję, mocniej poczuć bas itd. Jestem totalną lamą w tym temacie zwracam się o pomoc. Nad czym należy pomyśleć by poprawić dźwięk? Co dokupić, co zmienić? Oczywiście nie wykluczam, że w przypadku tego systemu nic się więcej nie da zrobić, ale na wszelki wypadek wolę zapytać bo może jest coś co polepszy wrażenia dźwiękowe. Jeżeli chodzi o budżet to ciężko powiedzieć i bardziej chciałbym się dowiedzieć o jakiej kwocie mówimy na początek, a raczej o jakim przedziale.

Powierzchnia pokoju to 13m2. Denon z kolumnami stoi na szafce. Dołączam ustawienie pokoju, czerwony prostokąt to miejsce, którym znajduje się sprzęt.

Moja wiedza jest mała w temacie audio. W internecie jest w tym momencie masa informacji i trochę się gubię w temacie. Stąd prośba o pomoc. Myślę, że na tym etapie wszystkie informacje będą dla mnie pomocne.

635884575275762788.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×