Skocz do zawartości

Jaki polecacie Soundbar do 1500 - 2000 zł ?


Mateo89

Recommended Posts

Panowie,

Ten post zainspirował mnie do poszukania sprzętu dla siebie. Sugerowałem się waszymi propozycjami.

Pokój, który będzie napędzał soundbar to ok. 25m2.

Z rzeczy ważnych:

- będzie bardzo dużo słuchania muzyki. Zależy mi na dobrym, ale nie tłumiącym reszty basie. Muzyka to: rap, rock, elektronika (w owej kolejności) 

- zależy mi na jak najlepszej jakości przestrzennej w filmach i serialach

- multimedia / gadżeciarstwo różnej maści- lubie rzeczy które są intuicyjne i mają "bajery"- apki, konfiguracja itp.

- Poniżej będą kandydaci w bardzo dużym rozstrzale cenowym (wraz z moimi "za i przeciw"), ale najbardziej zależy mi na jakość --> cena. Jeśli głosów za będzie za najdroższym wariantem to czemu nie.

Proszę o wasze opinie i z góry wielkie dzięki!

Nazwa:                                        Cena:               Komentarz:

Polk Audio MagniFi Mini             1400                 Świetny design; podobno genialna jakość; cena; zastanawia mnie czy może być aż tak kolorowo aby                                                                                        spełniało moje wymagania

JBL BAR 2.1                                1500                 Jakość/cena; bardzo mi zależy na porównaniu do 3.1 i Yamaha YAS-207

Yamaha YAS-207                        1700                 Faworyt; jakość/cena, multimedia; bardzo pozytywne opinie; martwi mnie czy bas wyrobi w muzyce

Denon DHT-S514                        1800                 Boli mnie, że stary sprzęt; brak wyświetlacza; podobno lepszy o wiele od JBL BAR 2.1, jakość/cena

JBL BAR 3.1                                 2200                Faworyt jeśli chodzi o górną półkę; opinie świetne; bardzo dużo basu, ale nie wiem czy aż tyle jest mi potrzebne  

JBL SB450                                   2400                Takie... nie mam zdania podobno dobre, ale czy warto inwestować? Czy aż tak różni się od 3.1? Liczę na                                                                                   waszą opinię.

 

 

Edytowano przez Kajt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...