Skocz do zawartości

Nagłośnienie citroen c4 I 2006r 5 drzwi


Recommended Posts

Witam Was serdecznie. Czy jest możliwość wymiany głośników w moim aucie na lepsze ? Ale bez wiekszych ingerencji w przebudowe...przydało by się wiecej niskich tonów. W kwocie do 300 zł...o ile ma to sens...

Z góry dziękuję za odpowiedź...

Edytowano przez michalwronki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 11.06.2018 o 23:45, acidmk napisał:

A czy Ty nie pomyliłeś forum kolego?
 

Acidmk
przecież Michał napisał we właściwym dziale i na właściwym Forum. Więc o po co ten Twój wpis?

Michał,
jak zapewne zauważyłeś - mało osób na tym Forum udziela się w dziale "CAR AUDIO", dlatego też brak odpowiedzi.
Poza tym warto podać więcej szczegółów dot. posiadanych głośników (choćby ich średnica), bo to może ułatwić innym udzielenie informacji i znalezienie czegoś wartego zakupu.

Napisz też czy zostawienie fabrycznych głośników i dołożenie subwoofera do bagażnika wchodzi w grę.

Pozdrawiam
PS. W każdym razie ja niestety nie pomogę - mam "ciut" za dużo innych wątków na głowie :-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj RoRo... glosniki zamontowane fabrycznie, nie wiem jaka średnica a tym bardziej głębokość...nie chciałbym żadnej skrzynki w bagażniku....myślę, ze wystarczyły by chociaż dwa na tylne drzwi....może byłby lepszy bas ???

może ktoś coś podpowie....no max do 250 złociszy.

pozdrawiam wszystkich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Michał - a nie myślałeś o tym, by po prostu podjechać do jakiegoś warsztatu CAR-AUDIO i spytać się ich jakie by mieli propozycje dotyczące wymiany głośników w Twoim samochodzie?

Przecież nie trzeba się od razu decydować na takie rozwiązanie i zostawiać samochód do przeróbek, a będziesz już miał pogląd na ceny i sugerowane rozwiązanie.
W dodatku pewnie powiedzą, czy Twoje radio daje możliwość podłączenia dodatkowych głośników w tylnych drzwiach albo czy nie będzie najlepszym rozwiązaniem po prostu wymiana głośników na lepsze w przednich drzwiach?

Swoją drogą - masz głośniki tylko w przednich drzwiach, czy również z tyłu?
Jakie są możliwości (funkcje) w radiu w Twoim samochodzie - masz regulację wzmocnienia między frontem a tyłem?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...