Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, od pewnego czasu szukam głośników do laptopa, czy innych urządzeń, lecz po wielu przeczytanych artykułów w internecie dalej nie mogę się zdecydować i proszę o pomoc.

Więc na czym mi zależy:

- Najbardziej lubię bass, najlepiej aby był głęboki, czysty i wyraźny, żeby nic nie "pierdziało", "trzeszczało" i nie był taki jakby uderzanie w pudełko po butach :P

- Były by to głośniki przeważnie do muzyki, bo tylko jej słucham i to dość często, filmów bardzo rzadko co oglądam i rzadko gram,

- Żeby ogólna jakość dźwięku także była wyraźna i jakość jak najlepsza, czysta

- Przeważnie słucham muzyki z basem i dlatego na nim mi tak zależy, słucham bass boosted, trap, muzyka clubowa, a czasami rap i pop

- Mój fundusz to około 150 zł, maksymalnie jeżeli bardzo warto mogę wydać 200 zł.

- Najlepiej jack 3,5mm lecz także USB może się zdać ;)

- Jeżeli zależy mi na basie to raczej będą to głośniki 2.1

- Żeby dobrze grały bez karty dźwiękowej, w laptopie jej nie ma, chyba jest zintegrowana, gdy uruchamiam menedżer urządzeń pisze mi tam Urządzenie zgodne ze standardem High Definion Audio

W internecie sporo wyczytałem o dobrej jakości i że najlepsze głośniki to ModeCom mc msf15, lecz ich już w sprzedaży nie ma :/

Także myślałem o Logitech Z313 czy Creative A320 są to podobne, lecz w internecie wyczytałem różne opinie, że nie dorównują mc msf15 i niektórym głośnikom, a mi zależy na jak najlepszych w danej cenie ;) Nie znam się zbytnio na głośnikach i proszę o pomoc :)

Edytowano przez Screepty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...