Skocz do zawartości

Dwa zestawy do wyboru, pomocy!!


rafal24

Recommended Posts

Witam, potrzebuje pomocy w doborze zestawu kd.
Znalazlem zestawik onkyo, na ampli 605, dvd 405 i kolumny m-audio 800 ( wiem, wiem ze maja slaba opinie, ale mi ich dzwiek odpowiada).
Zestaw kosztuje 3 tys, wiec cena jest chyba ok? Brzmienie zestawu mnie satysfakcjonuje:))
Zastanawiam sie tylko jeszcze nad jednym zestawem, a mianowicie opartym na onkyo 508 i kolumnach m-audio 700, do tego prosty sub i mieszcze sie w przedziale 2,6 tys.
Teraz moje pytanie, czy warto wziasc ten drozszy zestaw skoro moj pokoj obecnie ma ok 20 m, a jak w najblizszej przyszlosci zmienie mieszkanie pewnie nie bedzie wiele wiekszy:((
Ten zestawik na hts 800 chyba bez problemu moze chodzic bez suba w takim pokoju?
Co strace biorac ten tanszy zestaw?
Wiem ze 605 to naprawde zajefajny ampli, tylko czy bede w stanie wykorzystac jego mozliwosci?
Czy kolumny m-a hts 800 nie sa za duze do takiego pomieszczenia?
Zastanawialem sie ejszcze nad zestawem marantz
http://www.ceneo.pl/1099584 sluchalem go, niestety te kolumny yamahy sa chyba raczej kiepskie, mnie bardziej podobalo sie brzmienie m-audio, elektronika onkyo tez chyba lepsza?
Prosze o jakas porade
dzieki wielkie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ten pierwszy zestaw-przewaga 605 nad 508 jest znaczna tzn.-ma menu ekranowe,zone2-czyli słuchasz radia np w kuchni a kina w salonie.HDMI1,3 -które wyłuska dźwięk z sygnału(508-tego nie zrobi)-no i dekodery pod bluray-a Dolby THD dts HD itd...ma procesor wizji i np polepszy sygnał polsatu czy cyfry .Ogólnie rzecz ujmując 4 stówki więcej a masz sprzęt na ładnych parę lat-odtwarzacze bluray tanieją -filmy pewnie niedługo też zaczną.....Polecam 605-warto dodać te 400 złociszy a i kolumny chyba ciut lepsze?!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...