Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ascent

Głosniki "Sound Shower"

Recommended Posts

Mój problem jest troszkę nietypowy jak większośc pytań padających na tym forum. Poszukuję głośników strefowych, kierunkowych zawieszanych przy suficie, dzwięk z tych głośników słychac bezposrednio pod nimi natomiast w innej czesci sali sa praktycznie nieslyszalne. Wiem o firmie Panphonics z dystrybucja w Polsce przez firmę Tonex, natomiast czy istnieją głośniki spełniające podobne wymagania innych firm, najlepiej polskich i zdecydowanie tańszych, gdyż za 1 najmniejszy głośnik firmy Panphonics trzeba zapłacic kolo 1500 zł. Wiem także o firmie Soundtube lecz nie ma ona dystrybucji w naszym kraju. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kraju juz prawie nie ma producentów głośników.Raczej zostają ci tylko firmy zachodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, na tym forum działają audiofile, dla których jakiekolwiek zawężenie pola odbioru dźwięku jest dużą wadą, a odsłuch prywatyzują przy pomocy słuchawek.
Nie sądzę, żeby w Polsce były produkowane podobne głośniki. Ponadto podejrzewam, że produkcja światowa też może być bardzo ograniczona, ze względu na: po pierwsze bardzo specjalne zastosowania, a po drugie na bardzo specjalną technologię konstrukcji i produkcji głośników, która to technologia może być bardzo ściśle chroniona wieloma patentami. Co do cen - w naszym audiofilskim światku kolumna za 1500 zł. to raczej niska klasa średnia.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×