Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tirren

Porównanie i pomoc wyboru

Recommended Posts

Witam
Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że jestem totalnym laikiem w sprawach car audio i z tego względu proszę Was o pomoc.
Wybrałem 3 odtwarzacze w przedziale do 300zł a są nimi Pioneer DEH-4000MP, Pioneer DEH-4000UB, JVC KD-G351.
Nie pytajcie dlaczego akurat te modele icon_smile.gif
Jaka jest różnica pomiędzy Pioneer DEH-4000MP, a Pioneer DEH-4000UB bo szczerze to ja tych różnic nie widzę (hehe może jestem ślepy icon_razz.gif)
A teraz które z tych sprzętów car audio polecacie. Nie sugerujcie się wyglądem bo ja już to uczyniłem hehehe.
Za pomoc z góry dziękuję
Paweł

O kurcze nie zauważyłem icon_redface.gif w takim razie proszę moderatora o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.
potrzebne jest mi wejście usb i odtwarzanie mp3. Prosiłem o porównanie tych trzech modeli i wypisanie różnic pomiędzy pionami.

Wersja ub jest przeznaczona między innymi na rynek polski.Radzę kupić tą wersję bo na nią będziesz miał polską gwarancję

ja tez probuje porownac, modeli mam 5 do wyboru... poprzednie radio bylo kupione razem z autkiem od dealera, zle nie jest ale mam troche kasy wiec mozna wymienic,

modele jakie mi sie spodobaly:
SONY CDX-GT222
Sony CDX-GT20
Panasonic CQ-C1465N
BLAUPUNKT San Remo MP28
JVC KD-G351

dlaczego te??
bo fajnie wygladaja icon_smile.gif a poza tym to tak jakos wyszlo, z gory dzieki za opinie,
aaa na czym mi zalezy? nie wiem w sumie czy na ile radio a na ilewplyw anteny ale zebyr adio dobrze odbieralo i czysto, mp3 by sie przydalo ewentualnie ale jelsi juz to na usb...

i chyba tyle...

dzieki

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować