Skocz do zawartości

Scherzo 350 i HK 3480 jak to zagra???


luniz1985

Recommended Posts

Witam wszystkich
Na popczaku dodam ze jestem tu nowy...
Staje przed trudnym wyborem kupna ampliunera, posiadam kolumny tonsila takie jak w temacie czyli stare poczciwe Scherzo 350.
Mimo iz jestem stsunkowo mlody bo mam zaledwie 23 lata, to przez caly ten okres wychowywalem sie na sprzecie Diory, najpierw seria 400 i wmacniacz mocy 35w na kanal ktory napedzal kolumny alton 80.
Teraz posiadam Diore serii 500, wzmacniacz ws504, zajmuje to troche miejsca wiec postanowilem zastapic to amplitunerem.
Slucham muzyki glownie z komputera jakis Trance i jego odmiany,czasem jakies film i zaleznie od nastroju cos spokojniejszego.
I tu rodzi sie pytanie jak to zagra???

A moze polecicie mi cos innego w cenia nie przekraczajcej 1200 zl

Z gory dzziekuje za odp.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu kolunmy Scherzo 350 byly czyms co kazdy mlody czlowiek chcial posiadac w swoim zestawie.
Co chodzi o zestawienie ich z amplitunerem Harmana nic nie napisze poniewaz nigdy nie slyszalem ich w tej konfiguracji. Natomiast rodzi sie pytanie czy napewno potrzebujesz amplitunera. Bo jak chcesz sluchac tylko muzyki kup wzmacniacz.
Nastepnie czy ma to byc nowy sprzet czy z drugiej reki wchodzi ewentualnie w rachube. za 1200 zl w sprzecie uzywanym napewno juz mozna byloby cos wybrac konkretnego...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wzmacniacz... radia czlowiek tez chce sobie posluchac dlatego zdecydowalem sie na amlituner. Co do uzywanych sprzetow jakos nie mam przekonania nie wiadomo nigdy co poprzedni wlasciciel z nim robil. Co do kolumn to zbieraja niby pochlebne opinie aczkolwiek watpie zeby byly az tak dobre... narazie postanowilem zmienic jednak zrodlo zabacze jak to zagra jezeli nadal nie bedzie zadowalajaco to pozegnamy sie z polskim produktem. Bedzie zal bo malo zestawow zagra pow 90 db ale co zrobic. Apropo moich kolumn czytalem gdzies na forum ze potrafia zejsc nawet do 35 Hz jest to wogole mozliwe? Bo na obecnym wzmacniaczu 50 Hz juz jest ledwo slyszalne... i kolejne pytanie kolumny czy wzmacniacz nie daje rady...

Co mozna polecic ze wzmacniaczy do 1200 zl?Min 80W przy 8 ohmach zeby daly rade narazie moim Scherzo

pozdr.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z twoim budzetem wsrod nowych amplitunerow mozna znalezc tylko modele podstawowe i to z mala moca. natomiast wsrod uzywanych znajdziemy modele klase lub dwie wyzej i to w calkiem dobrym stanie. popatrz na allegro za amplitunerami Onkyo, Denona, Yamahy. Wsrod tych firm napewno znajdziesz cos co zwroci twoja uwage.
Pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...