Skocz do zawartości

Jakie kolumny i wzmacniacz do 500pln??


Deus301

Recommended Posts

Cześć, jestem nowy na tym forum i troche zielony. Chciałbym sobie kupić jakieś dobre i mocne kolumny najlepiej w obudowie bass reflex i żeby nieźle dawały:D i do tego wzmacniacz też jakiś w miare dobry. Mam do wydania na to 500zl. Oczywiście może być taniej. Przeznaczenie to granie w moim pokoju(lubie głośna muze) i czasem jakaś imprezka jakiś sylwester taka prywatka czy ognicho. Piszcie czy lepiej nowe czy używane, jakie modele itp. było by bardzo dobrze gdybyście jeszcze wysłali jakieś linki z tymi kolumnami albo wzmaczniaczem jakie moge kupić z allegro czy z jakiś sklepów. Aha zapomniałbym, to ma grać raczej zawsze z kompa mam karte dzwiękowa Sund Blaster i mam pod nią podłączone obecnie głośniki Cretive 5.1 ale troche trzeszcza jak na fulla. Czasem może na jakiejś imprezce będzie leciało z Mp3. Muzyka jaką słucham to techno, pop, hip-hop a na imprezkach to wiadomo leciałoby disco polo. A może lepiej by mi wyszło gdybym sam zrobił kolumny znaczy kupił potrzebne rzeczy głośniki kable zwrotnice i obudowy i to złożył? Jak myślicie? Z góry dzieki:) PZDR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kwota 500 zlotych to za bardzo nie poszalejesz a juz napewno nie kupisz nic nowego. Szczerze Ci napisze abys troche pozbieral jeszcze pieniedzy i zainwestowal w cos bardziej konkretnego. Kupienie staroci na nic sie nie zda i mozesz sie tylko rozczarowac... Ale zawsze mozna przejrzec oferty na allegro. A noz cos wpadnie Ci w oko i bedsziesz mial czym grac na imprezkach i ogniskach...
Pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...