Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sebakk

czy to zadziala?

Recommended Posts

yo! kurcze nie wiem ile ma ten wzmacniacz, wszystko jest w tym linku z ebaya bo tam go znalazlem, nie znam sie specjalnie na tych sprawach, za glosnikami sie rozejrze dopiero jesli bede mial pewnosc ze to male cos zadziala, bo z tego co widze to jeszcze musze dokupic zasilacz sieciowy do tego bo nie dodaja go w komplecie..chetnie bym sobie kupil microlab solo 7c ale aktualnie jestem w londynie i nie widze tu takiego sprzetu, a potrzebuje jakiegos sprzetu grajacego bo robie bity i creative aurvana live na uszy to za malo...

.. jesli chodzi o jakichs aktywny sprzecik to najchetniej bym zakupil microlab solo 7c, ale w londynie nie znalazlem takowego;/.. no chyba ze nawet nie warto szukac tego bo nie znam sie zbytnio czy to dobre grajki czy nie..cenowo to tez raczej tylko do 400 zl... nie wiem, pomocy?

no przeliczam sobie od razu tak zeby bylo porywnawalnie z tymi solo 7c, .. a tak w ogole to dobre one sa? czytalem recenzje ale co mi po literkach, jak one graja? dobry bas czy tylko jakis ciche pomróki? i najwazniejsze czy maja dobry srodek, bo do robienia bitów dla mnie to jest wazne..

Zauważyłeś, że ten wzmacniacz nie ma zasilacza? Jego rzeczywista moc może w zależności od konstrukcji wewnętrznej i impedancji kolumn wachać się w granicach 1-10 W.
Chyba lepiej kupić kolumienki komputerowe.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować