Skocz do zawartości

Wzmacniacz do kolumn mission m72


Kamil Terpiński

Recommended Posts

Witam,

Widziałem że podobny temat już był ale pozostał bez odpowiedzi. Posiadam głośniki mission m72 i chciałbym dobrać do tego wzmacniacz, najlepiej w okolicy 500zł ale jeśli znajdzie się coś ciekawego jestem w stanie coś dorzucić. Nie jestem bardzo wymagającym słuchaczem i podejrzewam że wszystkiego nie usłyszę , ale z tego co czytałem głośniki są jasne, grają górą więc wzmacniacz powinien być dynamiczny i neutralny. 

Sporo czytałem na różnych forach ale koniec końców żadnego konkretu nie znalazłem. Proszę was w takim razie o porady. Pokój ok 25m, muzyka głównie hiphop, elektroniczna oraz rock ale generalnie jestem otwarty na wszelaką muzykę. Wcześniej nie miałem żadnego sprzętu typowo audio (aktualny sprzęt - leciwy technics SA-EH580) także wszystko będzie lepsze. :)

Z tego co udało mi się odnaleźć:

Onkyo integra a-8850 (niestety przekracza budżet)

Sony TA-F570 ES lub Sony TA-F550 ES

Yamaha ax570

Czytałem również o Rotelach, ale chciałbym aby wzmacniacz był trochę mocniejszy ze względu że w przyszłości może zmienię głośniki. 

Dzięki z góry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...