Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jogi91

Jakie słuchawki Sennheisera do iPoda Video

Recommended Posts

Witam. Chcę kupić słuchawki do iPoda Video 60 gb. Zastanawiam się nad ofertą firmy Sennheiser konkretnie nad modelami hd 201,202,205,212pro, 415.
Jeszcze ineresują mnie Grado sr-60 lub sr-80 oraz KOSS-y. Słucham muzyki tak naprawdę od techno po klasykę i poważną. Zależy mi na dynamicznym brzmieniu no i oczywiście dobrej górze. Nie chcę żeby były zbytnio przebasowane. Oczywiście również jednym z ważniejszych aspektów jest wygoda noszenia gdyż będe w nich chodził prawie cały dzień. Co mi polecicie. Podkreślam że będą służyły głównie odtwarzaczowi niskonapięciowemu. Typ słuchawek nauszne zamknięte bądź otwarte. Cena którą moge przeznaczyć to maksymalnie 300 no 350zł.
Mam nadzieję że mi w czymś doradzicie.

sprawdź też modele AKG... mają kilka ciekawych modeli w przedziale cenowym takim jak modele które wymieniłeś. Koss.... rewelacyjan słuchawka ale czy 60 - 100 ohm to nie za dużo dla przenośnego odtwarzacza? najlepiej udac się do sklepu z otwarzaczem plus kilka kawałków które beda stanowiły "przekrój" słuchanej muzyki i poprosić o odsłuch.

to zalęzy od preferncji słuchowych..to pierwsza sprawa..druga..pamietaj, że bedziesz słuchał zapewne popularnego formatu MP3.. więc uważam, że nie ma co szaleć i wywalać forutyny na słuchawki..w cenie do 200zł powinny chyba być az nad to..

A wie ktoś może gdzie moge przesłuchać w Warszawie słuchawki AKG K 412 P bo nie wydaje mi się że będą dobrze grały z moim zimno grającym iPodem, a co do muzyki jaką słucham to już pisałem. Słucham wszystkiego. Zależy mi na dobrej górze i nie przesadzonym bassem. Liczę na dalsze propozycje.

jogi91 jesteś w optymalnej sytuacji masz już zakupione urządzenie, teraz do MM Saturnów i innych nie dla idiotów i mecz sprzedawców aby rozpakowali dla Ciebie kazde słuchawki ktre chcesz...w ciagu kilku-kilkunastu dni Panowie Ciebie znienawidzą a Ty wybierzesz odpowiedni sprzęt icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować