Skocz do zawartości

Jaki Amplituner Stereo Vintage ?


bard-1

Recommended Posts

Witam, przerobiłem już troszkę wzmacniaczy z lat 80-90 i przez czysty przypadek usłyszałem Sansui Six :) Nie jest to najwyższa półka patrząc po cenach niektórych modeli ale doznałem muzycznego olśnienia i nagle znalazło się miejsce gdzie mógłbym takie cudeńko postawić.  Moje pytanie do kolegów na Forum czego szukać? co jest warte polecenia wybór zdaje się być spory, ceny mega różne .... wiem , wiem odsłuch i jeszcze raz odsłuch ale podczas amplitunerowej wojny podobno wyszło z różnych firm tych znanych i tych mniej znanych wiele modeli które miały potencjał i wysoką jakość. To na czym mi zależy jak chodzi o wygląd to na pewno Alu, moc nie koniecznie na mega wypasie co pokazał wspomniany Sansui , Jakość dzwięku, nie musi to być flagowiec ma ładnie grać swoje :) . Będzie grał na JBL-ach LX 1000MkII kolumienki 4 ohm, ważne Tuner powinien być dobrej jakości gdyż z zasięgiem słabo Technicsy sobie nie radziły.. , współpraca z gramofonem , deckiem i cd. Kwota którą chciałbym przeznaczyć do 2 tysiączków.

Z góry dzięki za rady :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...