Skocz do zawartości

Nagłośnienie sali dla amatora


Kacper Stolarczyk

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym prosić o pomoc w wyborze sprzętu do nagłośnienia sali (5x20m) na imprezę. Nie zależy mi na sprzęcie nowym, ale głównym czynnikiem który ma znaczenie, i który de facto jest najważniejszy, jest prostota w obsłudze (tzn. gość który to ma obsługiwać ma już swoje lata, i najlepiej by było jakby wystarczyło sprzęt podłączyć, i to po prostu by działało, np. muzyka z USB czy bluetooth). Szukałem informacji i dowiedziałem się że nie najgorszą opcją była by kolumna aktywna, od LDM, ale potrzebuję konkretów w sensie ofert albo coś w ten deseń. Sala ma na wyposażeniu 4 głośniki sporych rozmiarów, ale nic nie wiem o ich parametrach, a chyba najważniejsza opcja jest by wzmacniacz nie był mocniejszy od głośników. Tak więc prosiłbym o jakieś rady czy oferty, bo ze sprzętem audio tak średnio mam do czynienia, a sprzęt potrzebny jest prawie że na już. Z tańszych opcji widziałem tego Novox'a NV 15, ale równie dobrze może byc sprzęt w okolicach 1.5k zł https://www.ceneo.pl/50202937?fbclid=IwAR3eBb7jvSx7CEiqYTQa2KLQv7PdbGV6y88a5CSE1SfIkTo1BqGNbMtI8I4#tab=click

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...