Skocz do zawartości

kolumny+wzmacniacz


s1w4

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.Pisałem juz z prosba odnosnie sprzetu grajacego ale nie spotkalem sie z odpowiedzia.Chodzi o wybor kolumn i wzmacniacza .Wszystko chciałbym podłączyć do komputera.Przypomne ze pokoj jest maly (ok15m kw) Sprzet tylko do muzyki.dobry bass bedzie atutem icon_razz.gif muzyka głownie hip hop/rap.budzet na wszystko - ok. 1200/1400 zł.Sprzet raczej nowy.NIe chcialbym sam kompletowac tego zestawu ze wzgledu na brak wiedzy.Jesli mozna kolegow prosic ,piszcie jakie kolumny i jaki wzmacniacz do nich.dzieki z gory.pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokój mam taki sam jak Ty , powiem szczerze że nie rozglądaj się nawet za podłogówkami o średnicy 16,5-20 cm - to tylko moja opinia , sam mam dwudrożne podłogówki i po dłuższych odsłuchach mam wrażenie że one się duszą , bas jest dudniący , podaj położenie kolumn , najważniejsze - nie kupuj z otworem bass reflex z tyłu jeśli planujesz postawić przy ścianie , będzie nie przyjemnie dudnić i tyle . ja zmieniam na podstawkowe , moim zdaniem dobre podstawki w zupełności wystarczą icon_smile.gif) co bym proponował ? hmmm , jest kilka na które ja przynajmniej patrze i marzą mi sie:
tonsil siesta sat
dali concept 2
monitory od kefa chyba q1 lub q3 sie nazywają

za te pieniądze co podałeś ciężko będzie skompletować zestaw audio nowy - czemu ? a no dlatego że za te pieniądze kupisz dobry nowy wzmacniacz np. firmy Nad
proponuje rozglądnąć sie za wzmacniaczami używanymi a kolumny kupić nowe , zwróć uwagę na wzmacniacze firmy
Nad
Yamaha
Denon
Onkyo
Cambridge Audio
jeśli znajdziesz coś - wklejaj linki to koledzy ocenią czy warte zachodu czy nie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...