Skocz do zawartości

Amplituner na stereo początek 200zł


av1988

Recommended Posts

Witam, muszę kupić amplituner, odziedziczyłem altusy110 (wiem że grają mocno średnio, docelowo będą jakieś mniejsze monitorki, altusy pójdą do garażu, ale zaczyna sie sezon letni z którym  związane jest moje hobbi i mam na razie inne wydatki, kolumny wymienie na jesień) 110 odziedziczyłem razem ze wzmacniaczem Pioneer a223, ultimatum mojej luby jest takie że ma być radio.

Od razu wyprzedzam pouczenia że wzmacniacz + tuner zagra lepiej, bo o tym wiem, zależy mi na miejscu, dlatego liczę na waszą znajomość tematu widziałem na aukcjach internetowych ampli typu Denon dra 25, dra 350, dra 335, dra 265, Onkyo tx 7700, tx 100, tx 200 tx7620 tx 7520, tx7230, no i wszystkie mi się pododają... pytanie brzmi- który z nich jest najlepszy, a może inny podobny model powinienem kupić (może coś z Sony, Pioneer, Technics-choć odstrasza mnie ten wentylator....) chciałbym aby był w miarę mały i nie gorszy niż ten Pioneer a 223

Pomocy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...