Skocz do zawartości

MICROLAB SOLO 7C PYTANKO.....


MISIEKKRK

Recommended Posts

Witam z racji tego ze za duzo nie znam sie w kwestii głosnikowej mam pytanko.Wczoraj zamówiłem głośniczki MICROLAB SOLO 7C i moje pytanko brzmi czy da sie je podłonczyć pod telewizor http://www.allegro.pl/item457520276_samsun...00hz_ideal.html lub dekoder http://www.allegro.pl/item450510443_fergus...t_warszawa.html ponieważ takie posiadam no i jeszcze DVD samsunga czy jest możliwość podpięcia pod ktores z tych użądzen tych głośników i czy będzie duża róznica w dzwięku niż jeżeli zostały by one podpięte pod zwykły komputer??TZN czy będzie duza strata na jakośći niż jeżeli były by podpięte pod kompa??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jaką masz kartę w kompie - w sosunku do wyjścia w dekoderze lub TV lub DVD
Jak już je zamówiłeś to prosta sprawa podłącz na tydzien do kompa słuchaj ile wejdzie a następnie podłącz do drugiego urządzenia i sam zobaczysz..prościej nie można (ważne słuchaj tego samego na kompie i z dvd..
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie czy warto do tych głośniczków dokupić jeszcze jakies dwa na tyły i jakis sub??Bo te dwa ktore zamówiłem planuje dać po bokach tv i mysle czy by czegoś jeszcze nie dokupic i nie dac na tyły pokoju??Czy jest mozliwość połonczenia tych głośników jeszcze z jakimis dwoma dodatkowymi i czy jest sens dokupywania czegoś mniejszego na tył czy wystarcza tylko te dwa bo z tego co wiem to te solo 7c maja niezłego kopa:P jeżeli tak to co byście polecili zeby fajnie zagrało z tymi microlabami 7c???Chodzi mi w głównej mierze o ogladanie filmów zeby były dobre efekty dzwiękowe icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do filmów to sub się przyda i satelitki na tył też, same solo 7c dźwięku 3d Ci nie dadzą. Czy da się połączyć tego nie wiem. W muzyce sub raczej zagłuszyłby te głośniki - z doświadczenia wiem, że one "z natury" mają ładny basik tylko trzeba poczekać aż się wygrzeją, warto zmienić kable na lepsze, w tedy bas "nabiera skrzydeł", scena się poszerza i średnie ładniej grają.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...