Skocz do zawartości

Remont, problem z wyborem gniazda tv, internet


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie. Nie wiem czy dobrze trafilem tutaj z moim pytaniem. Ale ryzykuje. Otóż, szukam gniazda natynkowego, aby móc podłączyć - tv i internet kablowy (koncentrykiem) w następujący sposób...

Mieszkam w bloku, z głównej puszki, z korytarza (tv kablowa, po koncentryku, operator inea, beznadzieja, sygnał internetowy z zakłóceniami) pociągnięty jeden kabel antenowy do dużego pokoju, później puszka na ścianie i teraz jedno wejście do tego kabla, głównego z korytarza, plus jedno wyjście z sygnałem internetowym i dwa wyjścia do tv (jeden tv w dużym pokoju, drugi tv w małym pokoju, połączony kablem antenowym, puszczonym w listwie przypodlogowej). Zależało by mi, w.tym małym pokoju, na samej telewizji, bo poprzedni operator as media z Piły (jak dla mnie super) zostawił, dużo programów, bez dekodera, na samym kablu, a nie chce płacić dodatkowych pieniędzy, obecnemu operatorowi, co miesiąc za drugi dekoder

Puszka, puszką...Ale chodzi mi o parametry, tego co jest w środku ( decybele, zakres megaherców...) 

Może, ktoś coś podpowie, nie wiem gdzie szukać...może gotowe linki, ze stronami internetowymi sprzedawców. Nie znam się na tym kompletnie. 

Przepraszam, za zamieszanie. Serdecznie pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w wyszukiwarkę hasło "hurtownia elektrotechniczna".

Wyszukaj te znajdujące się w twojej okolicy.

Zadzwoń na wybrany numer kontaktowy.

Przedstaw swój problem (tam przeważnie siedzą kompetentni ludzie).

Wcześniej zobacz jaki osprzęt elektrotechniczny masz w twoim pomieszczeniu (producent, seria, ...).

Najprawdopodobniej w twoim przypadku potrzebujesz gniazda RTV zakończeniowego 10dB.

W większości przypadków do osprzętu podtynkowego są dopasowane do danej serii puszki natynkowe.

 

Powodzenia Herlakles.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...