Skocz do zawartości

kino domowe LG


pen_drive

Recommended Posts

Witam forumowiczów
nie jestem znawca tematu audio i dlatego prosze o pomoc przy wyborze kina domowego. moj budżet jest bardzo skromny ok 1500zl i nie wiem czy mozna cos ciekawego i dobrego za te cene wybrac. Posiadam tv marki LG znalazlem takie kino domowe LG HT762TZ czy warto cos takiego kupić? co wybrac dobrego do 1500zl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Każdy Ci to powie: NIE KUPUJ TANDETNYCH PLASTIKOWYCH PIERDZIAWEK z marketu!!! I zintegrowanych amplitunerów z DVD!!!
To jest jedynie namiastka kina domowego, która nie da Ci żadnych wrażeń!!!

Piszesz że Twój budżet to 1500zł. Ja mam w tej chwili do sprzedania moje kompletne kino domowe. Składa się ono z amplitunera 6.1 SONY STR DB 790QS (w 2005roku kosztował 2500zł) i zestawu głośników JBL SCS 188 kupionych w marcu tego roku w Media Markt (jest jeszcze 1,5 roku gwarancji). Wszystko jest w stanie idealnym-sklepowym z kablami w komplecie, polską instrukcją. Jest to kompletny zestaw 6.1 który dawał mi bardzo dużo radości i efekty w kinie są świetne (ten dodatkowy 6sty kanał dużo daje wrażeń no i możesz już oglądać filmy w formacie EX). Sprzedaję tylko dlatego że kompletuję teraz nowe kino z budżetem wynoszącym ok 6000zł. Cena dla osób z forum 1600zł (same głośniki kosztowały mnie 1200zł).

Gdybyś był zainteresowany, to podaje mój numer kom 660 667 993 POZDRAWIAM!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...