Skocz do zawartości

Co wybrać z poniższych?


Nutado

Recommended Posts

16 minut temu, keray69 napisał:

a jak kolega się z nim trochę osłucha to dojdzie do podobnych wniosków .

A może jakość dźwięku to składowa wszystkich elementów?... Nie chce bronić tego NAD bo go niezbyt znam ale może coś innego było u Ciebie problemem, a na innych głośnikach w innym akustycznie pomieszczeniu będzie zupełnie inaczej bez grzebania w jego wnętrzu. Wiadomo że każdy sprzęt jest jakimś kompromisem, na te bezkompromisowe niewielu stać. Jedno co mi się niezbyt podoba w Twojej wypowiedzi to wygłoszona „prawda kategoryczna” pewnie znalazł by się tu na forum jeden lub drugi lepiej osłuchany niż Ty👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem osłuchany tak jak większość na tym forum , słuchałem w życiu kilka wzmacniaczy i przeważnie niska półka cenowa co widać na zdjęciach a zaczynałem przygodę ze sprzętem na Radmorze 5412 i kolumnach fisher 150 , a to było już tak dawno że nawet nie pamiętam jak to grało, a Radmor co jakiś czas lądował w naprawie„ i nie napisałem o tym NADzie że to jest prawda kategoryczna , tylko to jest moje zdanie , a porównywałem go w jednym pokoju  z  MA RX 6 i AA MAP105 , a w drugim pokoju  HK 3480 i Canton Fonum330 . Wiem że akustyka jest bardzo ważna , już w tym małym pokoju powyklejałem narożniki sufitowe pułapkami basowymi i jest dużo lepiej a będą jeszcze panele z wełny na suficie i na ścianie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...