Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
slawek

Zewnetrzna karta muz. do laptopa

Recommended Posts

Witam wszystkich i prosze o pomoc jaka karte muzyczna polecacie do laptopa zeby poprawic jakosc dzieku. Bedzie uzywana w systemie stereo. Cena do 300 zlych

Z tego co wyczytalem to chyba to o co mi chodzilo ciekawe tylko jak sie sprawuje ? icon_smile.gif http://pl.europe.creative.com/shop/product...d=true&nav= znalazlem na pewnej aukcji ta karte i moze uda sie wyrwac ja troche taniej.

Jeszcze interesowalo by mnie to http://allegro.pl/item468077991_okazja_now...i_wireless.html moze troche mniej kabelkow by sie zrobilo a chyba jakosc nie odbiegala by duzo od karty wyzej wymienionej

Żaden porządny producent kart nie ośmieszał by się żadnym "podwyższaniem jakości mp3", to jakaś bzdura totalna :> Karta którą polecam jest stworzona do programów typu "Traktor DJ Studio 3.0" więc szczególnie do mp3 własnie :>

Wydaje mi sie ze zle sformulowalem poprzednia wypowiedz icon_smile.gif chodzilo mi o poprawe jakosci dzwieku z laptopa bo jak wiadomo karta zintegrowana napewno nie jest najlepsza opcja

Dzwiek ma przeniesc sie za pomoca kabelka prolink ( jack - 2RCA ) do wzmacniacza yamaha ax-396 a stad do kolumn ale narazie nie sa one warte uwagi lecz planuje zakup monitorkow w cenie do 1500 zl. Wiec wydaje mi sie ze zakup takiej karty bedzie mial sens bo nie wszystkiego slucham z cd. Dziekuje za pomoc

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować