Skocz do zawartości

Sprzęt Pioneer


romeo780813

Recommended Posts

Dobry wieczór. 

Tak-jestem nowy na tym forum. Tak-potrzebuje pomocy ( jak większość ). Tak -wiem że pewnie gdzieś ten temat jest na forum. Niestety lecz mam pytanie spersonalizowane . Dlatego chciałbym rozpocząć nowy temat.  

Moja wiedza i doświadczenie  ( w zasadzie jej brak ) , nie pozwala mi do końca  w pełni zrozumieć wielu zagadnień. 

   Prosił bym o w miarę prostą i  zrozumiałą dla mnie odpowiedż. 

  Jestem posiadaczem , wydaje mi się , prostego zestawu Pionieer.

   PD-104 CD

   A-305 R  Amplifier

   F -656 Tuner

  A-305 R to wzmacniacz z którego jestem bardzo zadowolony. Zestaw ten używam w garażu , gdzie często przebywam . Jest to prosty blaszak 3 metry na 5. Postaram się wysłać parę foto jak to wygląda .Zdjęcia są z przed około miesiąca więc stoją już inne 2 głośniki. 

Niestety nie jestem audiofilem czy też koneserem muzyki z tego też powodu moje podstawowe odczucia muzyczne to: głośno i dużo basów. 

 W tej chwili posiadam głośniki 2 X 60 WAT 6 OM i 2 X 140 WAT 6 OM. Niestety niskie tony poszły w las. Uszkodziłem je zbyt głośnym słuchaniem muzyki .

   Proszę więc o poradę jaki zestaw głośników powinienem zakupić abym mógł w pełni wykorzystać potencjometr głośności w zmacniaczu.  

  Moc ? 

  Om ?

  Efektywność ?

  Przepraszam jeżeli sprawiłem kłopot . Pytaniem tym chcę raz na zawsze zamknąć ten temat, aby uniknąć kolejnych zniszczeń zestawów głośników.  Proszę o parametry czterech głośników bo tyle zamierzam mieć . 

   Z poważaniem Roman Czuchta

Ps. Jestem po zakupie Głośników Pioneera CS-701 ( 190 WAT na 8 omach )

   Również prześlę foto. Będzie to tylko zdjęcie poglądowe. 

Dziękuję za Wasz czas i poświęcenie.

IMG_20190529_123321.jpg

IMG_20190529_123344.jpg

IMG_20190529_132631.jpg

IMG_20190529_184222.jpg

IMG_20190529_184231.jpg

IMG_20190529_184236.jpg

Screenshot_20191015-002559.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...