Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Zamierzam kupić JBL boombox (40 lub 60w) i używać go jako car audio w kabinie ciężarówki. Czy ma to sens? Czy jakoś dźwięku płynącego z tego głośnika będzie lepsza od jakości dźwięku z fabrycznych dwoch głośników? Chcę podłączyć jbla pod radio fabryczne samochodowe takim konwerterem, który wpina się pomiędzy złącza radia (kostki, tam z tyłu) i ten konwerter wystawia dwa czincze, następnie kabel czincze - mały jack i już jestem w jblu a oprócz tego dwa fabryczne głośniki też grają. Co więcej, mogę zmieniać balans pomiędzy fabrycznymi głośnikami a jblem (opcja tego konwertera). Dzięki takiemu rozwiązaniu mam radio FM w jblu oraz cokolwiek innego wykorzystując auxa z fabrycznego radia np. pendrive, smartfon, komputer, cokolwiek na małego jacka lub USB.

Czy to się trzyma kupy? Co o tym myślicie? 

Taki konwerter:

https://allegro.pl/oferta/wyjscie-na-wzmacniacz-remote-pod-fabryczne-radio-5641303942?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Edytowano przez Kopernik
Dodanie linka do konwertera
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...