Skocz do zawartości

Subwoofer do Canton SP 206 + Q5 Pro


kross12

Recommended Posts

Cześć,

chciałbym zwrócić się z prośbą o poradę w wyborze subwoofera :) W temacie nagłośnienia jestem nowy i chciałbym na początku skompletować podstawowy zestaw który pomoże mi doprecyzować moje wymagania. W jednym z wątków zaproponowano zestaw DAC Q5 Pro + głośniki Canton SP 206 który udało mi się kupić myślę że w dobrej cenie - 1000zł.

Bardzo mało czasu spędzam w salonie dlatego przypuszczam że zestaw będzie służył raz na jakiś czas do oglądania filmów + puszczania muzyki w tle podczas picia drinka ze znajomymi. Muzyka to głównie house+dance+techno i pewnie jakiś pop. Cześć salonowa ma ok 15m^2 and całe pomieszczenie 33m^2

Przeglądając fora i sklepy internetowe znalazłem poniższe oferty które wydaja mi się interesujące, ale oczywiście jestem otwarty na inne opcje   

Sub 302A - 700zł - polecany w wielu miejscach 
Monitor MRW-10 - 970zł - cena wydaje się bardzo atrakcyjna w porównaniu do innych sklepów 
Wharfedale Diamond SW-150 - 125£ + wysyła = 700zł - w tym przypadku musiał bym poprosić znajomego o pomoc i nie wiem czy jest to warte zachodu
KLIPSCH R-12SW - 1200zł 
YAMAHA NS-SW200 - 1080zł 

Dwie ostatnie opcje patrząc na samą cenę wydają mi się nie proporcjonalne do reszty zestawu.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc :) 

 

parter2.png

Edytowano przez kross12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...