Skocz do zawartości

wzmacniacz+dac/combo do Sennheiser hd 660s


Michael Phoenix

Recommended Posts

Na wstępie chciałem przeprosić jeżeli wątek nie w tej kategorii .
Posiadam ww słuchawki i planuje zakup daca + wzmacniacza żeby podnieść jakość odsłuchu, aktualnie posiadam aim sc808 który gra z nimi całkiem fajnie chociaż brakuje mi trochę basu  . Czytając duzo tematów na forach doszedłem do wniosku ze słusznym kierunkiem jest wzmacniacz lampowy i tutaj rodzi się moje pytanie, który z wymienionych wariantów sprawdzi się najlepiej. Chodzi mi o dodanie basu, średnica i wokal mogą się nie zmieniać ew minimalnie dodać tego ostatniego lecz jestem świadom ze lampa doda swojego brzmienia. Chciałbym uzyskać jak "najlepsze możliwe brzmienie" w kwocie do 1300zl lecz jeżeli naprawdę będzie warto i różnica w dźwięku będzie znacząca jestem w stanie dopłacić do 2000zl.
 

Źródło to komputer pc, pliki flac i dsd, foobar2k

1. little dot mk2 + dac( myslałem nad topping d10/d30) 
2.  Schiit Valhalla2 + jakis dac, tylko jaki?( lecz na początku grałby pod aimem aż dozbieram resztę funduszu)
3. Darkvoice + jakis dac

4. aune x7+ dac
 

Może macie jakieś inne sugestie bądź sprawdzone tory pod te słuchawki?  Czytałem ze aune s6 potrafi z nimi zagrać fajnie i od biedy mieści się w górnej granicy budżetu. Niestety nie mam możliwości wybrać się do sklepu i posłuchać poszczególnych wariantów.
Dzięki za pomoc :D!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...