Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wirus7

Kolumny Quadral Shogun MK V

Recommended Posts

Witam.Mam prośbę.Dostałem od znajomego kolumny Quadral Shogun MK V. Osobiście mam juz kolumny Quadral i chcę sprzedać Shoguny. Z tego co poczytałem na stronach www, to wnioskuję,że jest to dobry sprzęt (może HiEnd).Nie wiem ile mogę wołać za te kolumny.Może ktoś ma z was ten model.Proszę o opinie.wirus7

Posiadam glosniki Quadral Shogun z serii Phonologue Gold. Mimo ze maja juz swoj wiek (kupione w Niemczech jeszcze za marki w cenie 1500DM za sztuke) jestem z nich bardzo zadowolony. Bas wybitny bije na glowe wiele nowych modeli roznych znanych firm. Reprodukcja glosu ludzkiego dzieki glosnikowi wstegowemy nie pozostawia nic do dodania. Naprawde moim zdaniem jest to bardzo udana konstrukcja!!!! Jak sam zauwazyles nie ma nigdzie tych glosnikow na sprzedaz, bo dobrych konstrukcjii sie nie sprzedaje icon_smile.gif Jak dobrze pamietam okolo 2 lat temu pojawila sie jedna para na allegro w cenie 1200 zl.

Dzięki bardzo za odpowiedź.Phonologue Gold jest już z głośnikiem wstęgowym.Mój niestety nie.Bez Gold.Graja naprawdę pięknie.dzięki jeszcze raz za odpowiedź i za sugestię cenową.pozdrawiam

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma potrzeby go cytować...

tak czy inaczej zastanowilbym sie nad mozliwoscia pozosawienia dla siebie tych glosnikow!!! chyba ze naprawde musisz sie ich pozbyc.

pozdrawiam icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować