Skocz do zawartości

KGUSS DAC-K3 - problem


Recommended Posts

Mam problem, a konkretnie pod komputer podłączony mam dac KGUSS DAC-K3 (https://pl.aliexpress.com/item/32963229276.html) i występuje następujący problem: jeśli przez dłuższy czas nie był odtwarzany żaden dźwięk, a potem coś włączę to na samym początku nic nie słychać (jakieś 0,5 sekundy) i jest delikatny trzask w słuchawkach, a później już wszystko normalnie działa. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Słuchawki, na razie to te dołączane do telefonu huawei, używam ich w oczekiwaniu na nowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem znaleźć takich ustawień, możesz podać jakieś szczegóły? Jeszcze uściślę, ten dac pracuje w trybie nieciągłym  tzn. wylacza sie i jak jest dźwięk to zaczyna pracę i jest ten delikatny trzask, a kiedy dźwięk ustaje też jest delikatny trzask i tak jakby praca urzadzenia ustaje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że są ustawione przez producenta na stałe i tego nie zmienisz. Jednak wszystko wskazuje że w stanie bezczynności szybko przechodzi w stan uśpienia. Pos Windows jeśli klikniesz prawym klawiszem myszy na Mój komputer i wybierzesz Właściwości, potem Menedżer urządzeń i tam w kategorii Kontrolery dźwięku, wideo i gier. Kiedy znajdziesz odpowiednią kartę dźwiękową poszukaj ustawień zarządzania energią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...