Skocz do zawartości

Focusrite Scarlett Solo + Audiotechnica AT2020 . TRZESZCZENIE MIKROFONU


kalibers

Recommended Posts

Witam.

Od jakichś 5 lat posiadam mic AT2020 oraz przedwzmacniacz Focusrite Scarlett Solo, których używałem zawsze tylko do rozmów na TS/DISCORD

Nie było z nimi kiedyś problemu, działały jak należy, mikrofon nigdy nie trzeszczał  i ludzie, którzy mnie słuchali na discordzie czy teamspeaku zawsze byli pod wrażeniem jakości jaką mój sprzęt generuje.

Wszystko było w porządku do czasu, gdy sformatowałem Windowsa i po formacie (nie wiem czy to jest źródło problemu) pojawiły się trzeszczenia mikrofonu, odinstalowywałem i isntalowałem sterowniki  wielokrotnie zgodnie z instrukcją strony Focusrite.  

Jakiś czas wymieniłem również kabel XLR i wziąłem ciut droższy niż ten oryginalny co dostałem, lecz problem nie znikł.

Właściwie mikrofon potrafi przez chwilkę działać normalnie po podłączeniu, jednak po chwili zaczyna trzeszczeć i nikt nie może tego słuchać

Od długiego czasu borykam się z tym i właściwie sprzęt leży nieużywany i się marnuje.

Nie wiem w czym tkwi problem, czy opłaca się zawieźć sprzęt do jakiegoś sklepu muzycznego by znaleźli źródło problemu?

Proszę bardzo o pomoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...