Skocz do zawartości
smigi142

które wybrać? ATH sr30BT vs Sen HD350 BT vs ???

Recommended Posts

Mnie intrygują trochę Meizu HD60. Nie słyszałem ich wprawdzie. Jednak po udanych nausznych przewodowych HD50 i ich wykonaniu oraz dobrym brzmieniu nowsze zapowiadają się ciekawie. Sterowanie panelem dotykowym. W wersji bez ANC około 300 zł a z ANC około 2 razy więcej.

Dnia 23.09.2020 o 23:26, smigi142 napisał:

Ale... Sr50 mają anc, tak samo jak HT (fakt, Świetna funkcja!) 

Ja się zdecydowałem jednak na 30tki. Nie potrzeba mi anc, zwłaszcza że w wielu przypadkach tylko przeszkadza, nie jestem w stanie przyzwyczaić się do nieszczęsnego touch pada i No mimo wszystko cena dwa razy niższa. 

Brakuje mi na rynku czegoś pomiędzy tymi modelami - jakość dźwięku i wykonania z 50tek,prostota z 30tek, najlepiej z opcjonalnym jackiem, w cenie około 450zl.byłby ideał 

Zgadza się.

Model SR50 jest również wyposażony w funkcje ANC. Przełącza się ją za pomocą "suwaka" .Patrząc na cenę modelu SR30, nie można oczekiwać więcej. Audio Technica pracuje nad kolejnymi modelami i w niedalekiej przyszłości powinny wypełnić ofertę.

Napisano (edytowany)

Jakiego suwaka? Jedynymi fizycznymi przyciskami są suwak on/off i przycisk hear-thru. Cała reszta, włącznie z obsługą anc odbywa się przez ten nieszczęsny panel dotykowy. 

Ja rozumiem że jako przedstawiciel sklepu nie ogarniasz już który model to który, bo przewijają Ci się ich dziesiątki przez ręce, ale trochę wstyd żeby taki laik jak ja wiedział o tym sprzęcie więcej. Dlatego albo sprawdzaj o czym jest mowa, albo się nie udzielaj proszę, bo to tylko wprowadza w błąd :)

Edytowano przez smigi142