Skocz do zawartości

Witam Pionier 676 plus paradigm 3000F, czy to dobre połączenie? Jakie kable, końcówki?


Mateusz Nęczyński

Recommended Posts

Witam serdecznie, zakupiłem wzmacniacz Pionier 676 ", szukam głośników do niego... Słucham instrumental core, dubstep violin, aczkolwiek kapele góralskie także, lubię skrzypce... Uwielbiam włączyć AC/DC... Więc różności słucham poniekąd. Pokój mam jakieś 15m2, niski bo 2,10m w kształcie litery L. Teraz pytanie czy wzmacniacz ten będzie dobrze współpracował z kolumnami Paradigm 3000F? Jeżeli tak to jakich kabli szukać, bo chyba nie ma sensu wydawać na gadżety zbyt wiele? Czy się mylę? Jakie końcówki polecacie, wpięcia? Chciałbym przy okazji podpytać o gramofon mający dostęp do muzyki strumieniowanej, np Spotify, Tidal, co sądzicie o nich? Czy to dobry pomysł by coś takiego dodać w ten zestaw? Tak, praktycznie całość składam od nowa... Z góry bardzo dziękuję za porady, może wskażecie jakieś inne kolumny, no ale te będę miał za 2100zl gdzie normalnie niemal 3000zl kosztują... To ciut do mnie przemawia, pozdrawiamy wszystkich serdecznie 

Edytowano przez Mateusz Nęczyński
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...