Skocz do zawartości

Zestaw stereo za około 3000zł na biurko


tomterka

Recommended Posts

Dzień dobry,

To mój pierwszy post na forum, mam nadzieję że wybrałem poprawny dział oraz nikogo swoją "zielenią" w temacie nie obrażę.

Poszukuję zestaw z kolumnami podstawkowymi bądź kolumn aktywnych z możliwością późniejszej rozbudowy o subwoofer. Przy zestawie wyjście słuchawkowe byłoby dużym plusem, obecnie mam słuchawki Fidelio X2HR, ale w przyszłości może będzie upgrade.

Pokój około 18m^2, biurko głębokie na 80cm przy 180cm szerokości stojące po środku pokoju pod ścianą. 

Źródłem dźwięku będzie komputer podłączony przez spdif/usb, czasami telefon przez bluetooth oraz w przyszłości zapewne telewizor i konsola. Gry, filmy, anime, pliki flac/spotify/youtube. Słucham zróżnicowanej muzyki, od elektroniki - trance/dnb po rap i rock alternatywny, czy soundtracki zawierające muzykę klasyczną i symfoniczną.

Chciałbym się zmieścić w budżecie 2500-3500 zł za całość. Na chwile obecną komponuje sobie listę sprzętu którym warto się zainteresować, na chwile obecną są na niej Klipsch The Fives, Triangle Elara LN-01A. Z kolumn pasywnych Klipsch RP600m/Kef q350. Rp600m wydają się trochę za duże na biurko.

Obecnie znajduję się pod Szczecinem, więc zakładam, że to tam odbywałbym odsłuchy i zamawiał rzeczy.

 

 

 

Edytowano przez tomterka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...