Skocz do zawartości

kolumny do yamahy


pafiel

Recommended Posts

witam
sprawa wyglada tak
niedawno sie wyproawdzilem z domu, wszystko w nim zostalo a ja zaczynam zbiearc cokolwiek zeby gralo na razie, pozniej bede to wymienial na konkretniejszy sprzet ale narazie z powodu braklu funduszy chce cokolwiek

mam juz yamahe cc-5
dane z manuala
http://img13.imageshack.us/img13/1408/beztytuuk.jpg


jest to wersja europejska
pokoj to okolo 20-25m
chce kolumny podlogowe, uzywane, w granicach 500zł.
troche juz ich przegladalem na allegro. z powodu braku czasu nie mam mozliwosci zadnego ich odsluchu nigdzie, nie mam po prostu kiedy, dlatego zdaje sie na was.
muzyka jakiej sluchac bede hmm bardzo rozna. szeroko pojeta muzyka elektroniczna, raegge, lata 80, czasem jakis hiphop i co tam sie nawinie jeszcze ciekawego

da sie cos do tego dobrac?


aha zapomnialem dodac, do tej zainteresowalem sie miedzy innymi kolumnami koda AV702f, nawet licytowalem je ale mnie przelicytowali jak spalem a ze bylem zmeczony to nie mialem sily budzic sie rano %-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam,
też jestem właścicielem Yamahy, a nawet czterech różnych.

Z szybkiego przeglądu instrukcji obsługi twojej cc-5 wynika, że za mocarna to ona nie jest.
Jeśli tak to zapomnij raczej o tanich modelach Jamo, jak również o Wharfedalach.
Tanie Jamo zaoferuje Ci wyłącznie dudnienie basu i nic więcej, ani szczegółów, ani góry no może troszkę średnicy.
Wharfedale natomiast zagra Ci płasko i bez wyrazu, słabe prądowo (a i tak mocniejsze niż Twój CC-5) Yammy serii RX-3XX, i DSP-A4XX nie poradziły sobie z monitorkami Wharfedale Diamond 8.1.
Wszędzie przeczytasz Wharfedale dobrze gra z Yammą i to prawda ale pod warunkiem, że Yamma to któraś z mocarnych spawarek a nie słabeusz.

Pomyśl raczej o czymś niedużym i najlepiej niezbyt trudnym do wysterowania. Może KEF-y- nawet słabsze lampy dają im radę?
Albo jakieś dziadki - te z regóły są prostsze do wysterowania a i ceny jakby nieco bardziej przystępne


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...