Skocz do zawartości

Wzmacniacz, CD, Tuner FM do Tonsil ZG30C


Matixs

Recommended Posts

Cześć. W jednym pokoju zwolniło mi się trochę miejsca i pomyślałem że kupię jakiś wzmacniacz, odtwarzacz CD oraz tuner FM ponieważ posiadam kolumny Tonsil Zg-30C które kiedyś zregenerowałem, a nie są w ogóle używane. Zestaw będzie stał na komodzie metr nad ziemią w pokoju 20m2. Sprzęt będzie raczej spełniał funkcje cichszego grania z radia lub odtwarzacza, więc nie musi to być wyższa półka. Aczkolwiek wzmacniacz chciałbym kupić z jakimś zapasem mocy bo wiem że z czasem wymienię tę Tonsile na jakieś lepsze monitory.

I przychodzę do Was z pytanie bo już raz mi pomogliście w wyborze sprzętu na czym zbudować ten zestaw? Sony, Pioneer, Technics? Denona mam w drugim pokoju z lepszymi kolumnami, więc teraz chciałbym coś innego.

Głównym kryterium to żeby wzmacniacz miał obsługę pilot oraz filtr loudness z racji cichego grania. Szukam informacji oraz przeglądam serwisy ogłoszeniowe, ale teraz widzę że jest sporo mniej sprzętu audio do sprzedania.
W pierwszej kolejności chciałbym kupić wzmacniacz. Budżet myślę że 300-500zł.
Prosiłbym Was o jakieś podpowiedzi i wskazówki. Pozdrawiam.

 

Edytowano przez Matixs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was byłby w stanie mi pomóc? Znalazłem wzmacniacz Yamaha AX-592 za 400zł czy taka opcja będzie dobra? We wcześniejszym poście nie napisałem jakiej muzyki będę słuchał, a głównie będzie to muzyka z radia oraz głównie Rock.
I teraz też myślę że zaraz po skompletowaniu wzmacniacza będzie chciał kupić jakieś fajnie monitory zamiast tych Tonsili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ponawiam pytanie ponieważ do tej pory nic nie kupiłem i nadal nie wiem co wybrać. Wiem już że z kolumn które podałem w pierwszym poście nie będę korzystał i będę chciał kupić jakieś fajne monitory. Ale jaki wzmacniacz wybrać? Czy Onkyo A-8840 będzie dobrym wyborem do moich preferencji? Tak jak pisałem chciałbym na wzmacniacz przeznaczyć do 500zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...