Skocz do zawartości

Pierwszy Zestaw Stereo porady


Szkice

Recommended Posts

Witam szukam dobrego zestawu stereo czy to będą kolumny popdstawkoeke czy podłogowe to już mneijsza o to. Kolumny + wzmacnaicz + odtwarzacz Cd moze jeszcze subwoofer. Koszt mniej więcej 11-12 tysięcy z okablowaniem płatność ratalna. i tu głownie p[ytanie do S4home jako, że mam najbliżej i już rozmawiałem z Wami na temat odłścuhu wnowym roku.

Poniżej zamieszczam zdjęcia mojego pokoju, niesteety jest nieustawny i na innym forum odradzali mi podlogowe kolumny ze względu na ich rozmieszczenie. Czerwone linie na zdjęciui sugeruję, gdzie chcaiłbym je rozstawić. 

IMG_20211218_180218.jpg

IMG20211218175020.jpg

IMG20211218132217.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy zestaw to co być nie kupił będzie przez jakiś czas dobrze. W takim pokoju ja bym odpuscił sobie kolumny

Proponowałbym iść w słuchawki albo ewentualnie jakieś małe monitorki do słuchania przy biurku, będziesz wiedział czego oczekiwać w przyszłości i nie wydasz tyle kasy. 

Edytowano przez Sqter83
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karaluch napisał:

Kolumny podłogowe ustawione wokół łóżka? Ktokolwiek ci to doradził miał poczucie humoru.

W takim pokoju sugerowałbym raczej monitory bliskiego pola.

To mój pomysł, forum odrzuciło to 

1 godzinę temu, Sqter83 napisał:

Jak pierwszy zestaw to co być nie kupił będzie przez jakiś czas dobrze. W takim pokoju ja bym odpuscił sobie kolumny

Proponowałbym iść w słuchawki albo ewentualnie jakieś małe monitorki do słuchania przy biurku, będziesz wiedział czego oczekiwać w przyszłości i nie wydasz tyle kasy. 

To chyba już w ogóle opuszczę. Na słuchawkach nie lubię długo słuchać muzyki. 

11 minut temu, stach_s napisał:

To prowokacja ;)

 

Żadna prowakacja, wcześniej miałem zestaw 5.1 też rozmieszczony byle jak. A grało to w porządku.

IMG20211218114526.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...