Skocz do zawartości

Sqter83

Uczestnik
 • Zawartość

  246
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Sqter83

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Białystok

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Trudna sprawa, spróbuj postawić go w innym miejscu, i pobawić się głośnością i odcięciem, a jak nic nie pomoże to zwróć.
 2. https://open.spotify.com/track/4asWH98MYw0pdaCMc8sXI6?si=9_4rZ2CnRg-vbv4xKDnQMw&utm_source=copy-link Edmund Fetting - Nim wstanie dzień
 3. Dobrze im to idzie, widać na tym forum.
 4. Tego się obawiam że będzie gorzej. Panowie, a nie zauważyliście w swoim otoczeniu większej ilości nawrotów nowotworów ??
 5. Masz rację, to wszystko wygląda na kabaret. Ciężko się połapać Po szczepieniach miało wrócić do normy a dalej są obostrzenia + segregacja , a co będzie za rok ?
 6. Dzięki za tą relację, dla mnie bardzo cenna. Zdrowia i powodzenia życzę Może ktoś jeszcze może się podzielić swoimi ddoświadczeniam z covidem vs służba zdrowia? Piszcie śmiało po to ten wątek powstał.
 7. Dobra rada dla 20 latka hehe Ciekawe czy z niej skorzysta?? ale chodzenie na mężatki może bardziej zaszkodzić.
 8. Jakie to są zbędne kontakty ? Co przez to rozumiesz ?
 9. No właśnie, tak czy inaczej ciężko jest wierzyć w te statystyki. Każdy wylicza sobie to co mu pasuje. Ktoś napisał że służba zdrowia leży i kwiczy, ja bym dodał że przed pandemią, teraz to leży i kwiczy przyduszona kolanem przez rząd. A jak to jest z tymi testami? Masz jakieś info na ten temat ?
 10. Sory, przeoczyłem. Nie wiem jakie są procedury w takim przypadku. Przypuszczam, że zostałby po kilku tygodniach/miesiącach skremowany a kosztami obciążona rodzina. Tak to u nas wygląda. Szpitale/lekarze uporczywie robią testy oby wykazać covid. Ale nie ma się co dziwić skoro za pacjenta covidowego mają większą stawkę. Taka to u nas patologia. Statystyki są częściowo zakłamane a to utrudnia opracowanie skutecznej strategii do walki z wirusem. Najlepsze, że rząd zdaje sobie z tego sprawę i tak to się jakoś kręci. I moje pytanie. Robi się pacjentowi w szpitalu 5 testów na covid. 4 negatywne 1 pozytywny . To pacjent ma covid czy nie ma??
 11. No super riposta. Masz rację, skoro tak emocjonalnie podchodzisz do tematu to lepiej go unikaj. Dodatkowy stres nie jest nikomu potrzebny.
 12. Mi się wydaje że to nie z powodu szczepień u nas po prostu patologia służby zdrowia dobija ludzi. Na początku pandemii zmarł dziadek znajomemu, przy wypisie na akcie zgonu był wpisany covid, ale kilka dni wcześniej był zrobiony test i był negatywny. Jak zaczęli się dopytywac to usłyszeli. " Jak chcecie pochować dziadka to podpisujcie i nie dyskutujcie "
 13. Więc podsumowując Mamy leki, mamy szczepionki, grupa wysokiego ryzyka jest w większości wyszczepiona a liczba zgonów jest ciągle na wysokim poziomie. Czy leci z nami pilot ?
×
×
 • Utwórz nowe...