Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe - podłaczenie


TT73

Recommended Posts

Witam, proszę o pomoc .

Mam słuchawki bezprzewodowe bluetooth które sparowałem z tv w którym nie mam bluetooth ( za pomocą Transmiter Bluetooth 5.0 BlitzWolf BW-BR1 Pro, USB + mini jack 3,5mm)

Jeden koniec kabla podłączony jest do transmitera a drugi do wejscia słuchawkowego w TV. Problem jest w tym ze tv mam powieszony na scianie, a kabel wcisniety do wejsia słuchawkowego i trudno go ciągle wyciągać ( trudny dostep)

Po włączeniu TV zawsze trzeba wejść w ustawienia tv - wejscie audio i głosniki tv żeby była fonia w tv. Czy jest jakieś może inne rozwiązanie żeby nie wchodzić za kazdym razem w ustawienia. Może jest jakis odpowiedni kabel audio. Dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @TT73

chodzi chyba o to, że kabel 3,5 jack jest wpięty w złącze słuchawkowe w TV i dźwięk automatycznie na niego idzie. Żeby to zmienić trzeba ręcznie ustawić wyjście audio na głośniki TV.

Dobrze by było wyprowadzić dźwięk z TV. Może coś TAKIEGO Cię zainteresuje. Podłączysz optykiem i nie musisz się martwić o ciągłe przepinanie kabli czy zmianę ustawień.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...