Skocz do zawartości

Marantz SR5015 problem wyłączanie się


slawek268

Recommended Posts

  • 3 months later...
Dnia 21.11.2022 o 19:01, Arek_B napisał:

Hejka,

U mnie wyłączał się ten model po kilkunastu minutach. Miałem ustawione w konfiguracji, że po 15 minutach braku aktywności ma być power off. Ale słuchałem radia przez Heos, a on sie wyłączał. I jak zwykle bywa - kabelek out z marantza, poczekałem może z 10 minut, i jak ręką odjął.

Witam. Mam ten sam problem. Co znaczy "I jak zwykle bywa - kabelek out z marantza," ? Co mam dokładnie zrobić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
12 godzin temu, Zlotnik napisał:

Mam ten sam problem z sr5013 wie może ktoś  jaki może być koszt naprawy czy lepiej nowego ampli poszukać ? Aczkolwiek ceny nowych ampli to jakiś obłęd ja za nowego sr5013 dałem 2900zl. Również czasami się wyłącza po 20min czasami po 60min zabezpieczenie termiczne się włącza 

Pokaż jak stoi Twój AVR.

Próbowałeś odłączyć i jeszcze raz podłączyć kable głośnikowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Zlotnik napisał:

Ampli ma czym oddychać ma bardzo dużo przestrzeni, zauważyłem że jeden banan nie był dociśniety do ampli dzisiaj grał już kilka godzin i jest ok oby tak zostało 

To się często zdarza. Może tez wystawać drucik który dotykał obudowy. Dlatego o tym wspomniałem

Trzymam kciuki żeby to było to.

Piotrek

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...