Skocz do zawartości

Pioneer sx30dab - czy uciągnie elac debut b6.2?


Józef Jagła

Recommended Posts

11 godzin temu, Józef Jagła napisał:

Chociaż nie do końca wiem czy są takie przejściówki, żeby to ogarnąć po kablu. Pod podłogą mam generalnie 2 dwużyłowe kable. Nie bardzo widzę przejściówki jakieś z pojedynczego RCA na dwużyłowy.

OK, podłączyć mógłbym pewnie po prostu do high-level input? Czy to będzie działało ok czy lepiej że wzmaka wyjść sub outem? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 21.03.2024 o 10:17, Józef Jagła napisał:

OK, podłączyć mógłbym pewnie po prostu do high-level input? Czy to będzie działało ok czy lepiej że wzmaka wyjść sub outem? 

@Piotr SonidoCzy sobwoofer Rel można jakoś podłączyć jako high level input? Zastanawiam się nad nim, bo jednak zakres od 20hz i większy, a pomieszczenie spore.

Niemniej pod podłogą mam:

1. Zwykły kabel głośnikówy dwużyłowy

2. Skretkę - mógłbym ją jakoś wykorzystać żeby podłączyć suba do subout w moim wzmacniaczu? Jakaś przejściówka na rj45 albo cos zmontować samemu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2024 o 21:38, Józef Jagła napisał:

@Piotr SonidoCzy sobwoofer Rel można jakoś podłączyć jako high level input? Zastanawiam się nad nim, bo jednak zakres od 20hz i większy, a pomieszczenie spore.

Niemniej pod podłogą mam:

1. Zwykły kabel głośnikówy dwużyłowy

2. Skretkę - mógłbym ją jakoś wykorzystać żeby podłączyć suba do subout w moim wzmacniaczu? Jakaś przejściówka na rj45 albo cos zmontować samemu. 

Który?

Seria T jest do tego dedykowana. Seria HT nie.

2. Musiał byś zrobić dwie żyły i się nie pomylić. Do tego zarobić końcówkę RCA.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...