Skocz do zawartości

Kable głośnikowe do Kappa 8.2i


Recommended Posts

Cześć,

Chciałbym zmienić kable, które będą raczej po jaśniejszej stronie. Połączą Vincenta sv-226 z Kappa 8.2i. Potrzebuję skontrolować bas oraz podkreślić średnie tony. Zwyczajnie przyzwyczajony do mocnej średnicy w Cantonach trochę mi jej w Kappach brakuje. Oczywiście jestem jeszcze przed wymianą kondensatorów, które sporo powinny poprawić we wspomnianych kwestiach ale i tak chciałbym przetestować trochę kabli w specyfikacji jak wspomniałem wyżej. 

Prośba o podzielenie się Waszym doświadczeniem w tej kwestii. Najpewniej kupię nowe ale nie wykluczam też używanych z pewnego źródła 😉 nie chcę przekroczyć budżetu 1000 PLN. Niemniej przedział w jakim chciałbym się poruszać to 500-1000 pln za 2x2m z konfekcją.

Pzdr

Maciek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej takiej grupie kablarskiej na FB mocno chwalą chińczyki 8TC - klony Kimberów 8TC. Sam nie wiem czy w ramach ciekawostki sobie nie kupić. Wiem, że nie boisz się kabelków z Ali i nawet bardzo pozytywnie zaskoczyły Cię wygryzając Neotecha :) więc pomyślałem, że to może być dobra propozycja. ZEwnętrznie wyglada identycznie, nawet różnorodne średnice Variostrand pojedynczych przewodów mają zrobione jak w Kimberze. Ewentualnie oryginał Kimber 4PR, który gra fajnym kontrolowanym basem lub lepszy 4VS - na olx bywa często. Miałem tego 4VS od kolegi z forum, któremu kiedyś sprzedałem wzmacniacz i jakoś tak zakumplowaliśmy się, tak wiec słuchałem i mogę polecić. Oryginał 8TC już sporo drożej wychodzi, ale wg sporej dyskusji na FB te klony z Ali nie do rozpoznania brzmieniowo, grają równie bardzo dobrze.

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...