Skocz do zawartości

Bose Companion 3 Series II PROBLEM


Gwynbleidd_

Recommended Posts

Witam forumowiczów. Piszę do Was, bo nie ogarniam się w tych sprawach za bardzo, a może tu ktoś zdoła mi pomóc. Posiadam głośniki Bose z tytułu posta i problem z nimi taki, że chciałbym z nich zrobić pożytek podłączając je do konsoli/tv, ale nie wiem totalnie jak. Ani w konsoli ani w TV nie mam gniazda Jack, a z tego co widzę to tylko z owego mogę skorzystać w głośnikach. Próbowałem kabla jack-opyczny, ale też nic z tego i tu pytanie czy jest jakiś sposób żeby przesłać dźwięk jakimś konwerterem czy czymś podobnym? 

Pozdrawiam 

 Dorzucam jeszcze zdjęcie z gniazg subwoofera

IMG_20220612_195543.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani w konsoli ani w TV nie mam, tylko optyk w TV i właśnie zauważyłem, że ps5 nie ma, a próbowałem podłączyć kiedyś do starej konsoli 

1 godzinę temu, Butler napisał:

Wydaje mi sie że potrzebujesz takiego kabelka. Masz w konsoli czy TV złącza audio RCA?

ImgW.ashx?fd=f16&cd=VENTj108

 

Edytowano przez Gwynbleidd_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki najtańszy wystarczy czy lepiej przycelować w coś solidniejszego? Jeśli to nic nie zmieni to ok, ale gdyby tańszy miał jakoś gorzej wpływać na brzmienie to zainwestuje w lepszy. I jeszcze jedno, jak od strony TV podłączyć to wiem, ale jak od strony głośników? Potrzebny mi ten kabel który wysłałeś wyżej z RCA czy po zwykłym jacku z subwoofera powinno działać? 

IMG_20220612_230935.jpg

IMG_20220612_231004.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...