Skocz do zawartości

Przejsciówka USB-C do Jack 3.5mm z DAC


Recommended Posts

Heja , zmieniłem telefon na szajsunga i nie ma wyjscia jack.

Nie mogę nic znaleźć obsserniejszego 

Znalazlem pomiary przejsciowki Samsung i Apple gdzie Apple ma slaby poziom wyjsciowy a Sansung kiepską separacje stereo.

Ktoś przerabiał temat przjsciowek z DAC i podzieliłby sie spostrzeżeniami? Zależy mi na czymś przenosnym czyli malym.

 

 

 

 

 

Edytowano przez Kenobi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2022 o 17:41, Kenobi napisał:

Ktoś przerabiał temat przjsciowek z DAC i podzieliłby sie spostrzeżeniami? Zależy mi na czymś przenosnym czyli malym.

Z tego typu urządzeń spójrz na np.  FiiO KA1. Jakie słuchawki masz do napędzenia? Jeżeli jakieś cięższe do wysterowania to o większej mocy jest KA3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki bez szału, Samsung AKG które były przy którymś innym telefonie ale nigdy nie wiadomo, tak czy inaczej rozchodzi się o słuchawki IEM

Szukałem czegoś zupełnie minimalistycznego, z chipem we wtyczce żeby nie ciążyło i nie haczyło.

I zapomniałem dopisać że jeszcze jest wymóg obsługi mikrofonu i pilota aby móc prowadzić rozmowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ją od czwartku. Jest ok, nie szumi, przynajmniej jak podłączyłem do kina i podkręciłem głośność prawie na max to szum nie był większy niż szumy własne onkyo. Miałem też wrażenie ze gra czysciej niż stare siaomi z większą iloscią detali w najwyższych częstotliwościach po czym jak podłączyłem ugreena do siaomi i przełączelem miedzy wyjsciem ugreen a wyjsciem sluchawkowym to różnic juz nie bylem w stanie wyłapać. Kolejne próby to ugreen na z miane w szajsungu i siaomi i znowu słyszalem różnicę. Nie jestem pewien ale mimo że wszystko co znalazlem było wyłączone to jednak wydaje mi sie że szajsung może jednak uszlachetniać dźwięk zanim trafi na daca. Ogólnie jest ok, ale nadal się rozglądam za czymś lepszym. Aczkolwiek coraz bardziej myślę nad mx4 sony lub samsunga budsami pro2.

Wydaje mi się ze ugreen moze mieć sporą rezystancję wewnętrzną, podłaczone do kina wyjscie z ugreen dawalo sporo wyższy poziom glosności niz wyjscie słuchawkowe. Po podlączeniu do sluchawek rożnica była znikoma.

Edytowano przez Kenobi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...