Skocz do zawartości

drugi amplituner kina domowego jako końcówka mocy?


klips

Recommended Posts

Też zwróciłem uwagę na to, że nie ma triggera, ale dla  mnie nie jest on niezbędny. Sprzętu używam sporadycznie tylko do oglądania filmów i koncertów, więc każdy klocek jest podpięty pod listwę i uruchamiany w razie potrzeby. Ale faktycznie gdyby uruchamiał się automatycznie po włączeniu amplitunera też mógłby być. Obejrzałem w zasadzie wszystko na temat tego roksana i z lewej strony z przodu pod spodem czyli jak dla mnie  w bardzo dobrze przemyślanym miejscu znajduje się odpowiedni przycisk, nawet nie będę musiał klękać przed moim ołtarzykiem 😀.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając instrukcję też odniosłem wrażenie, że wzmacniacz wzbudzi podawany sygnał audio; jednak jest to tak enigmatycznie napisane że doszedłem do wniosku, że trzeba będzie na własnej skórze sprawdzić. No a teraz mam jasność. Przy okazji chciałbym spytać - na płycie tylnej są wejścia RCA i XLR i czy częste używanie przełącznika umieszczonego na tylnym panelu na któreś z tych wejść może spowodować jego uszkodzenie? Może ktoś z Szanownych Kolegów ma w tym zakresie jakieś doświadczenie? Nie ukrywam, że rozważam podpięcie pod wejście XLR sygnału z RME Adi-2 FS i przesyłanie dźwięku z koncertów bluray w opcji stereo, które to ścieżki (przynajmniej w przypadku większości posiadanych przeze mnie płyt) są jakościowo lepsze od  zapisanych w"gęstych" formatach. Wtedy musiałbym przełączać RCA/XLR...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się aby ktoś to przełączał.

Szczerze to nie wiem czy powinieneś podłączać nawet 2 źródła na raz. Bo to jednak nie jest osobne wejscie jak we wzmacniaczu. Tylko to samo.

Szczerze żeby tam jakieś przebicia nie występowały.

Ale jak mówie nie sprawdziłem nie wiem.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...