Skocz do zawartości

Wymiana Siberia 840 na słuchawki do 2000 zł


Recommended Posts

Witam 

Noszę się z zamiarem wymiany w/w słuchawek na coś lepszego na kablu, bez mikrofonu ponieważ ma zewnętrzny, nie interesują mnie słuchawki gamingowe. Chciałbym wykorzystć  Sound Blaster X AE-5 Plus. Słuchawki będą wykorzystywane. 90% do grania w FPS. COD, BF, EFT.  Słuchawki otwarte niestety odpadają z racji że obok PC mam kino domowe z którego w tym samym czasie korzysta narzyczona, PC na 3090 też potrafi być głośny.

Predyspozycje co do słuchawek:

Zamknięte. 

Zależy mi na dobrej lokalizacji przeciwnika.

Jak najszersza scena ( na tyle ile to możliwe w  słuchawkach zamkniętych)

Na pewno nie analityczne.

Preferuję bardziej ciepłą barwę ale bez przesady.

Najbardziej zastanawia mnie czy ta wymiana właściwie ma sens. W końcu to tylko gaming ;)

Drugi nurtujący mnie problem czy sama karta wystarczy  bez wzmacniacza słuchawkowego  czy jednak to gra nie warta świeczki.

PS: słyszałem dobre słowa o FOSTEX TH610 i Focal Elegi, te pierwsze sporo zdrożał i ostro przekroczyły mój budżet.

Za wszystkie cenne rady z góry dziękuję :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jeśli chciałbyś iść w kierunku większej muzykalności z bardzo dobrą lokalizacją i przestrzenią to polecam zwrócić uwagę na Denon AH D5200 oraz rumuńskie Meze 99 Classics. 

Denony zapewnią Ci solidniejszą podstawę basową oraz bardziej dociążoną średnicę. Meze będą łagodniejsze na górze, bardziej przestrzenne i naturalne na wokalu. Lokalizacja będzie w mojej ocenie na korzyść dla Meze. 

Zapraszam na odsłuch 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...