Skocz do zawartości

Beyerdynamic DT 990 Pro czym zastąpić SMSL M6 do 1500zł


Recommended Posts

Witam. Myślę od jakiegoś czasu o nowym wzmacniaczu do moich słuchawek. Jeśli chodzi o M6 nie jest źle. Gra to bardzo przyjemnie ale wiem, że te słuchawki potrafią więcej. Możecie polecić coś sensownego w tym budżecie ? Nie posiadam osobnego DAC a więc było by miło gdyby nowy nabytek też go posiadał. Oczywiście kwota nie jest nieprzekraczalna i te 200-300 mogę dorzucić.

Myślę nad czymś lampowym od Xduoo.

Na czym mi zależy ? Chcę wycisnąć z tych słuchawek jak najwięcej, poprawić scenę i szczegółowość oraz zachować z M6 przyjemną górę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Fawql napisał:

Myślę od jakiegoś czasu o nowym wzmacniaczu do moich słuchawek

Witaj.

A ja myślę o słuchawkach tytułowych do mojego wzmacniacza. Zaczynam przygodę. Wzmocnienie jest, teraz słuchawki.

Mój wzmacniacz.

2 x 5W moduł wyjściowy dla słuchawek

2 x UK-6SN7 Psvane

Czy ten model słuchawek warto bym nabył na początek słuchawkowej przygody? 

Jakie charakterystyczne cechy brzmienia według Ciebie mógłbyś mi wymienić?

Jestem kompletnym laikiem.

Cena tych słuchawek jest dla mnie bardzo przystępna.

Wybacz, że nie odpowiadam ba Twojego posta, ale pomyślałem, że, gdy nabędę ten model, to za jakiś czas, będę mógł odwdzięczyć się opisem brzmienia z mojego wzmaka😃

 

1F419D76-03C7-4FC0-A76F-548FD8691191.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, AudioTube napisał:

Witaj.

A ja myślę o słuchawkach tytułowych do mojego wzmacniacza. Zaczynam przygodę. Wzmocnienie jest, teraz słuchawki.

Mój wzmacniacz.

2 x 5W moduł wyjściowy dla słuchawek

2 x UK-6SN7 Psvane

Czy ten model słuchawek warto bym nabył na początek słuchawkowej przygody? 

Jakie charakterystyczne cechy brzmienia według Ciebie mógłbyś mi wymienić?

Jestem kompletnym laikiem.

Cena tych słuchawek jest dla mnie bardzo przystępna.

Wybacz, że nie odpowiadam ba Twojego posta, ale pomyślałem, że, gdy nabędę ten model, to za jakiś czas, będę mógł odwdzięczyć się opisem brzmienia z mojego wzmaka😃

 

1F419D76-03C7-4FC0-A76F-548FD8691191.jpeg

Witam. Jedni kochają te słuchawki inni nienawidzą. W sumie też jestem laikiem. Nie ma tu potężnego basu a raczej midbas, przynajmniej w welurowych padach, dobrze mieć wzmacniacz, który uspokoi wysokie tony. Scena jest dobrze poukładana. Sporo osób pisze, że grają V-ką czego ja na moim M6 nie zauważam. Są to moje pierwsze "poważne" słuchawki i ja jestem nimi zachwycony ale zdaję sobie sprawę, że z lepszym źródłem zagrają lepiej. Najlepiej posłuchać przed zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 11.02.2024 o 21:37, Lukilik napisał:

A czy taki  MAGNAT MR 780 da radę właściwie napedzić 990 / 900 pro x . 900 pro x właśnie  zamówiłem i podepne pod amp MAGNAT 780.

To nie są jakieś trudne do napędzenia sluchawki. Każdy wzmacniacz pokroju Fiio K5PRO, O2 itp. robi z nimi co chce. Z innej beczki to dziwi mnie kupowanie 990PRO, gdy za podobne pineądze są znacznie lepsze do słuchania muzyki i wygodniejsze 990 w wersji Edition.

Edytowano przez Misio38
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Misio38 napisał:

To nie są jakieś trudne do napędzenia sluchawki. Każdy wzmacniacz pokroju Fiio K5PRO, O2 itp. robi z nimi co chce. Z innej beczki to dziwi mnie kupowanie 990PRO, gdy za podobne pineądze są znacznie lepsze do słuchania muzyki i wygodniejsze 990 w wersji Edition.

 

Ok, tylko czy ten MAGNAT MR 780 to spółdzielni mocy? Akurat jednak zamówiłem właśnie 990 Edition ale oddałem.bo przyjechały w słabym stanie. Tetazjyzjadado mnie 900 pro x i akg 702. Że względów głównie wygody po informacjach z neta raczej zostaną że mną 702.900pofobno ciężkie i po wg poci się głowa.  Miałeś do czynienia z 900 pro x i akg k702? Dzięki i pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K701 jeden miałem wiele lat. 900x nie. K701 nie uważam za gorsze od HD800 itp. Dla wielu ludzi mają one zbyt mało basu, to musisz wziąć pod uwagę. W wielu przypadkach ludziom pękały przezroczyste prowadnice, mi nie. Uważam, że wystarczy w miarę delikatnie zakładać słuchawki na glowę. Natmiast z biegiem czasu (lat) nie unikniesz rozciągnięcia się gumek regulujących pałak na głowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...