Skocz do zawartości

Auto off w Marantz 6015 - wyłącza się mimo streamu?


Arek_B

Recommended Posts

Cześć Wam,

Zauważyłem dzisiaj, że po odpaleniu radia internetowego z komórki za pomocą apki Heos, sprzęt mi się wyłącza po ok 15 minutach. Zerknąłem, rzeczywiście, tak mam w ustawieniach, ale przecież to działa tylko wtedy, jak apli nie jest używany, nic nie odtwarza. Ma ktoś jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Wyłącz na chwile zobaczysz czy to jest przyczyną bo nie powinien.

Zdarzało się to wcześniej?

Może siępo prostu zawiesił. Zdarza im się to.

Piotr

Nie, nie zdarzało się, ale chyba widzę, co się dzieje. Próbowałem dzisiaj odpalić radio internetowe bezpośrednio z Marantza, z pilota. Mam komunikat, że nie ma sieci. Sieć jest (połączenie lanem). Sprawdzam diagnostykę, wszystko jest ok. Ale ani TuneIn ani Heos nie chce się uruchomić. Z Marantza, przez pilota. Natomiast moge odpalić Heosa z komórki, i wtedy jest ok. Ale na TV nie widać, żeby marantz coś odtwarzał, a jakiś czas temu przy włączeniu TV podczas streamu widać było, co ampli odtwarza. Więc tak myślę - że niby puszcza radio odpalone z komórki, ale sam "nie widzi" sygnału i dlatego się wyłącza. Więc myślę, że rdzenny problem właśnie w tym a nie w auto off.

Masz jakiś pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Butler napisał:

Sprawdź może jak przez Wifi będzie działać.

Hej, pomyślałem, że odłączę od zasilania, poczekam z 5 minut zobaczę co wtedy. No i wtedy przeszło. Jest jak dawniej, nic się nie wyłącza. Cóż, z tego wniosek że jak sie pojawiają dziwaczne problemy w 1 kolejności trzeba pozbawić go zasilania. Myślałem, że w trybie czuwania jego soft też powinien "sie wyczyścić" ale jak widac nie. Tak że dzięki za pomoc, udało się ze sposobem jak z kablówką 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...